Na pewno w życiu wielu ludzi zdarza się niekiedy taki okres, kiedy brakuje funduszy na różne potrzeby

Bez wątpienia w życiu wielu ludzi zdarza się czasami taki okres, kiedy nie wystarcza gotówki na różne potrzeby, lub jakieś niezaplanowane wydatki. Niestety ja właśnie jestem w takiej sytuacji – wszystko z winy mojego samochodu, w którym nagle zaczęło się wszystko psuć, konieczne naprawy do czysta wyczyściły moją kieszeń, a co najgorsze coraz bliżej jest termin mojego ustalonego wcześniej urlopu.

zu13

Stając przed przymusem zorganizowania dodatkowych pieniędzy, zacząłem rozglądać się za jakąś pożyczką w Sieci. Przez moment zastanawiałem się również nad kredytem w banku, jednak doszedłem do wniosku, że zbyt mało mam czasu, żeby zbierać zaświadczenia, załatwiać wszelkie formalności itp.

Postanowiłem zatem skorzystać z oferty jednej z funkcjonujących na rynku firm udzielających szybkich pożyczek, które są aktualnie niezwykle popularne. Czytając rozmaite strony trafiłem na ciekawie wyglądającą międzynarodową firmę finansową ARJ GROUP Sp. z o. o., która prowadzi portal Ekstra Kredyty i udziela pożyczek jedynie drogą internetową. To, że wszystko mogę spokojnie załatwić nie ruszając się z domu korzystając wyłącznie ze swojego laptopa, nie muszę czekać w kolejkach w oddziale firmy i tracić czasu na rozmowach z doradcami, bardzo mi odpowiada. W porównaniu z innymi tego rodzaju firmami, ta wydaje się być dość bezpieczna i wiarygodna – pożyczkodawca, jako bodajże jeden z niewielu, weryfikuje wypłacalność klienta wymagając skanu z wyciągu bankowego, a na stronie dostępne są do przeczytania najważniejsze dokumenty, jak choćby regulamin, wzór umowy, czy tabela opłat i prowizji. Co prawda, pożyczka jest dość kosztowna – pożyczając tysiąc zł na 30 dni zapłacę za nią ok. 352 zł, ale jestem tego świadomy i jestem gotowy za miesiąc ponieść taki wydatek.