Najnowszy gracz na rynku produktów finansowych: wonga.com

Parę miesięcy temu, w największych stacjach TV pojawiać zaczęła się reklama, zupełnie nietypowa, inna od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. W reklamie tej pojawiają się animowane postacie, a konkretnie kobiety, w dodatku z lekko rosyjskim akcentem (co zapewne może być powodem niewystarczającej wiedzy na temat naszego kraju) zachęcają do skorzystania z usług instytucji pożyczkowej, w której wszystko jest proste i oczywiste, nic nie jest ukryte. Co ciekawe, kobiety te są już bardzo dojrzałe, żeby nie powiedzieć stare, co troszkę gryzie się z tym, co mamy przyjemność oglądać zazwyczaj, czyli z wizją ślicznych, młodych i majętnych jednostek.

f05

Nie ma jednak sensu dywagować nad spotem bo oferta wonga.com została przyjęta w kraju wyjątkowo dobrze. Dzisiaj wymieniamy ją jednym tchem z innymi popularnymi markami, a bez znaczenia pozostaje fakt, że jeszcze jakiś czas temu prawie żaden Polak o „wondze” nie słyszał. Propozycja firmy jednakże jest na tyle ciekawa, że po prostu trzeba o niej powiedzieć kilka rzeczy. Za rekomendacje niech posłuży to, że wonga działalność rozpoczęła w 2007 roku w Anglii, a dziś po sześciu latach, jej oferta jest dostępna aż na 3 kontynentach! Wiąże się to na przykład z jasnymi warunkami nakreślonymi w umowie. Ciągle jest to również zaznaczane w spotach telewizyjnych (przejrzystość oferty).

Wysokości pożyczek są standardowo nie za wysokie, w najlepszym przypadku dostaniemy 750 złotych. Co z oprocentowaniem? Dla porównania, najpopularniejsza pożyczka, na 500 zł, wyniesie nas niecałe 590, tę informację znajdujemy na głównej stronie serwisu. Wypada tu zaznaczyć, że jest to strona niezwykle przejrzysta. Prosta w obsłudze do tego stopnia, że bez najmniejszego problemu będą poruszać się po niej nawet niezbyt doświadczeni internauci. Od momentu pojawienia się na łamach strony do wysłania wniosku jest tylko kilka kliknięć myszką. Z resztą najlepiej osobiście odwiedzić stronę, by przekonać się jak to wygląda. Przy okazji warto polecić jeszcze jeden serwis, na którym znaleźć można niezliczoną ilość pomocnych informacji, nie tylko tyczących się wonga.com, ale i dotyczących mnóstwa innych instytucji finansowych. Na łamach strony znajdują się rankingi i kompleksowe analizy najpopularniejszych pożyczkodawców. Opłaca się sprawdzić serwis: http://chwilowkarz.pl.